fakta24

Opět vás všechny moc zdravíme.

Tentokrát jsme si pro náš pietní protest vybrali přímo Václavské náměstí. Možná se ptáte, proč zrovna Václavák? Odpověď je vcelku prostá. Zde je totiž jedno z odběrových míst pro testy Covid-19.

S Lucií jsme se společně sešli již kolem desáté hodiny. Musím na sebe prásknout, že jsem po dlouhé době sedl na vlak ráno v 6 a frčel směr Praha. Až bude prostor a čas, rád popíšu cestování v době covidismu…

Přímo naproti testovacímu středisku je naštěstí slušná travnatá plocha. Ani nechci domyslet, když by Lucie musela všechny parte zatloukat do asfaltu 😁 Ovšem byla by to podívaná 😂😂 (snad příště)

Nicméně pojďme se vrátit k jádru pudla (čtěte Covid-hysterie). Naším cílem samozřejmě není snaha zpochybnit vir jako takový. I když jaký vlastně je? Určitě dokáže potrápit spoustu lidí, kteří nejsou zrovna při plné zdravotní kondici. Ovšem víme zcela jistě, že je to celebrita a to nejen na virové scéně. Hravě strká do kapes i lecjakého herce nebo zpěvačku. Pojďme si říct, že je to Top mediální hvězda.

A jsme zpět u smyslu našeho jednání. Stojíme zde, abychom opět poukázali na zbytečné oběti Covid-roku. Znova poukazujeme na naprosto nerozumné a devastační rozhodování naší vlády.
Nyní je již na vás posoudit, zda naše presentace dává smysl a nebo nikoli. Nežádáme nic víc, než se pokusit opět používat svůj vlastní rozum na místo mediální masáže.

Děkujeme za těch pár minut, co jste věnovali nejen článku, ale také videu a fotodokumentaci. Za vaši jakoukoliv zpětnou odezvu budeme moc rádi.

Závěrem chceme ještě moc poděkovat Zuzce a Pavlovi, kteří si upravili svůj program tak, aby mohli přijet do Prahy už dopoledne a mohli nám tak pomoct s instalací.

S pozdravem Ivo a Lucka.

Přejeme krásné a pohodové svátky vánoční smile

Díky také Žarkovi, který zajistil výstup z celé akce na Raptor-TV.

Těší nás, že se vám náš „pomník“ líbí a děláte si u něj fotky. Pokud nám své fotky pošlete, pokusíme se zajistit jejich přidání sem do galerie.

Přidejte se

K protestům se přidávají další a další lidé i firmy po celé České republice. Takto reklamní panely své provozovny vyzdobil majitel pizzerie v Praze na Kačerově.

Více v článku: Protest u metra Kačerov v Praze

Tiskové podklady

Vytvořte i u sebe ve vašem městě pietní místo za zbytečné oběti Covid-19. Nechte si vytisknout plachtu. Vyjde na pár stokorun. Doma si na tiskárně vytiskněte jednotlivá parte a zalaminujte.

Samozřejmě si můžete vytvořit vlastní plachtu i parte s vlastním obsahem. Pokud ale máte zájem použít motivy, které jsme použili i my, tak zde jsou tiskové podklady:

soubor PDF plachta
soubor PDF parte

Nezapomeňte sdílet