fakta24

Velmi mne začalo znepokojovat masové testování lidi, ve fabrikách, na ulicích a více méně absolutně všude. Když tu byla jen chřipka, angína a jiné klasické nemoci, tak se úplně normálně brala lidem krev na rozbor. Ale proč teď najednou strkat špejle lidem do nosu a do krku? Proč?! Jde snad o záměr?

Viděl jsem na videu youtube, že se na špejlích pod mikroskopem objevila nějaká vlákna, která bují vlastním životem. A další znepokojivá věc je ta, proč se zase někdo snaží označit tento nález za vymyšlený, tedy za anglický název Hoax.. Proč vůbec musíme používat americké názvy, když žijeme v Evropě a zemích, kde mají země či státy své vlastní národnostní jazyky. Není to proto, že když virus vznikl v Americe, kde také vznikl nápad na očkování díky němuž po jejích aplikování začali lidé umírat či vznikat nějaké mutace. Tak proč se ty mutace nenazývaji stejně, proč nenesou název americká mutace? Proč mají název podle zemí kde tito lidé byli nakažení hned po vakcinaci? Proč naše vláda shodila ze stolu jednodušší testy darované vynálezci zdarma a proč raději lidem nutí ty skvělé vatové, za které musí lidé platit obrovské peníze.

Proč se aspoň neaplikuje ruská vakcína, není to proto, že ruská mutace neexistuje? Proč se zakazuje lék který pomáhá zvěři a nemůže pomoci lidem, když jsou odpradávna všechna léčiva testována nejdříve na zvířatech? Tak proč zrovna při Covid19 se musí testovat dříve na lidech a proč když už, tak proč se třeba ty ruské nedávají přednostně před těmi po kterých lidé mají krevní sraženiny či na ně umírají. Samozřejmě nechci uvádět že ta ruská může být fajn, co když se jedná o psychologický efekt aby se někdo snažil navodit na vakcínu lepší/horší. Která má možná stejný účinek jako ty evropské, ale je divné že po těch ruských nikdo krevní sraženiny jež vedou k plicní embolii nemá..

Co posledních pár led sleduji dění na planetě zemi tak si začínám uvědomovat že ti skvělí a stateční, kteří chtějí pomáhat planetě zemi a jejím obyvatelům nejsou Američané, ale ti všemi hanění a ošklivý Rusové. Proč tedy války začínají všude tam kde se objeví americká vojska a proč ty samé války končí tam kde se objeví vojska Ruské federace? Nebo jsem snad slepý a hloupě zaslepený? No podle důvěře k sobě samotnému se raději přikláním k dobru Ruska, než nějaké Ameriky.

Tím se ptám proč tedy kdy jsou Američani tak hodní, tak proč jsou se svými armádami u ruských hranic a proč nejsou ti zlý Rusové u hranic amerických? Proč za 2. sv. války začali Američané Válčit proti německé armádě až tehdy, kdy se Rusové ubránili německému útoku a přešli do ofenzívy? Proč americká a Britská letadla shazovala bomby na české fabriky a nejen ty české.. Nemohlo to být proto aby se Rusové nemohli zmocnit válečné kořisti a technologií po vyhlazených Židech a ostatních obyvatel Evropských zemí? A mít tak Evropu pod Ruskou nadvládou? Nebo nejsem snad daleko od pravdy, co myslíte? Mílím se, nebo je to pouze má další konspirační teorie..?

Děkuji za pozornost
Jan Mikeš

Nezapomeňte sdílet