fakta24

„Čau lidi“ premiéra Babiše dostalo konkurenci v podobě „Čau Andreji“. Lidem se líbí. Babišovi se už tolik líbit nebude.

Čau Andreji

Nový pořad vznikl jako reakce na Babišovo Čau lidi. Už druhý díl si získal desetkrát větší sledovanost, než mají videa premiéra vlády. Přitom pořad Čau Andreji nemá ani vlastní YouTube kanál. Najít ho můžete na kanálu s názvem Livesignal TV. Videa produkuje Jakub Olbert, který je jednou z hlavních tváří iniciativy Chcípl pes.

Komu plynou peníze z covid testů?

Pan Olbert a jeho tým nenechávají na Babišovi a na vládě nit suchou. Hned ve druhém díle odhalují, kdo vydělává na covid testování. Že má premiér Babiš určitý zisk z testování, to bylo známo již dříve. Nicméně realita překonává veškerá očekávání. Ostatně podívejte se na krátké vystřižené video:

Pravda nakonec vyjde na povrch

Nevíme, jaký bude další osud natáčení tohoto pořadu. Možná si pan Olbert pořadem Čau Andreji vyslouží tak intenzivní pozornost různých kontrolních úřadů, že raději od natáčení dalších dílů upustí. Každopádně už nyní nám všem přinesl zajímavé informace, které by neměly zapadnout.

V nepřehledné situaci nouzového stavu a neustále se měnících vládních opatření je těžké se orientovat. Ještě těžší je hlídat jednotlivé členy vlády, zda nerozkrádají státní rozpočet. Lidé, jako je pan Olbert, neztratili ostražitost a pomáhají, aby pravda vyšla na povrch. Pořad Čau Andreji si tedy rozhodně zaslouží naši podporu.

Všechny díly pořadu

Nezapomeňte sdílet