fakta24

Líbí se vám tahle doba a tenhle čas, máte tušení co se to tu děje a co se dít bude? No mne osobně se to nelíbí a mohl bych vyjmenovat miliardu nepochopitelných věcí, skutečností a furt si na něco stěžovat.

Dokonce jsem sám sebe přistihl, či spíše se skorem chytil do pasti vlastního šílenství a chytání se stébla. A začal krásně chápat ač reálně či konspiračně záměr tohodle všeho. No abych tu nepsal jen nějakou úvahu tak k věci.

Přijde mi podle mé teorie, že všechno tohle pekelné šílenství jde krásně ruku v ruce k odvedení pozornosti od šílenství ještě většího, a tím nemám na mysli plné nemocnice, mrazáky a igelitové rakve v masových hrobech kvůli nějakému víru chřipky ve kterém je hlavní psychologickou snahou ovlivnit naší imunitu.. Mám na mysli totální finanční kolaps kompletně celé země, a ne pro nějaké testování, ale pro totální rozdělení populace a zaměstnání jejich pozornosti k občanské válce jež je takřka na spadnutí každým dnem více a více.

Policie či její městské složky se chovají agresivně neboť už jedou jak nezastavitelné stroje za bojem o udržení se před finančním krachem svých vlastních existencí, na druhé straně spodních 10 000 000 lidí je začínají víc a víc nenávidět a brojit proti nim za každou cenu, aby se mohlo vše vrátit do starých kolejí a ohánět se nějakou změnou v imaginarním světě voleb.

Nu volby už jsou jen nástrojem k potlačení stáda ovcí a ke zdržení jejich reálných možností. Vzpomínáte na migrační politiku, kvóty a snahu udržet tento nápor mimo českou zemi? Jelikož jsme vcelku slušně odolali, nezbyla jiná možnost než začít s plánem B aby vše mohlo klapnout podle původního scenáře. A tím není pandemie samotná ale vytvořený chaos a agrese která povede pouze k občanské válce tak jak jsme mohli vidět v zemích kde se všechno tohle již odehrálo, či odehrává.

Tímto způsobem se totálně podkopala ekonomika státu a po tomhle úpadku, začnou lidé dychtit po penězích a udržení se na hladině kousek od potápějícího se Titaniku. Co když se najde možnost která by mohla navrátit všem bohatství jen za ubytování loutek z afrických zemí protože je teď budeme nutně potřebovat k vyrovnání dluhů nás všech. A podle mých konspirací jde právě o tohle pravé ořechové vydírání. Jde o přerozdělení rovným dílem tak aby se na chvilku všem oddychlo a pak půjde do kytek absolutně všechno co do kytek může jít.

Loutky začnou rabovat a ničit vše natolik že budeme potřebovat pomoc od cizích zemí natolik že až zachrání všechny budou moci dělat s našimi zeměmi a námi všemi všechno co se jim zachce. A kdo myslíte že to bude? Kdo má na evropském kontinentu nejvíce vojenských základen a kdo touží po dobití celé zeměkoule aby mohl vládnout celému světu? A kdo by chtěl zabrat všechnu válečnou kořist která se nepovedla při válce minulé? Za účasti podstrčených vojáků evropských mocností? Co myslíte? Jaký úplatek by dokázal naplnit kapsy mocných kteří jsou na vrcholku všech státu EU?

Takže nesmí dojít k občanské válce, nesmí dojít k tomu k čemu nás mistři politici nutí. Nesmí dojít k válčení všech lidí mezi sebou v jednom a tentýž státě, protože jestli k tomu dojde bude to konec nás všech. Takže nebojujme mezi sebou a snažme se bojovat společně hlavně proti té hrstce lidí kteří to s námi opravdu dobře nemyslí. Buďme zase mezi sebou rovni a staňme se národem na který budou hrdí i naše pravnoučata a třeba pravnoučata jejich pravnoučat. Takže jak říkal jeden křeček v jednom americkém filmu..

ZAPOJTE KONEČNĚ SVÉ MOZKY A ZAČNĚTE NĚCO DĚLAT .!!! 😼

Jan Mikeš
Konspirační teoretik

Nezapomeňte sdílet