fakta24

Dnes si představíme novou vycházející hvězdu politické scény, jmenuje se Libor Vondráček. Pokud jste jeho jméno ještě nezaznamenali, rozhodně zpozorněte. Tento rodák z Pelhřimova, právník, sportovec a politik má před sebou nepochybně zajímavou kariéru a budete jeho jméno potkávat stále častěji.

Libor Vondráček je předsedou Svobodných a kandiduje v letošních volbách (více info zde). Na svém webu liborvondracek.cz o sobě uvádí:

Předseda Svobodných, absolvent Právnické fakulty Masarykovy univerzity, který se zaměřuje na ústavní a evropské právo. Jindřichohradecký patriot a provozovatel eshopu sonjh.cz. Reprezentant fotbalového klubu AC Buk, vášnivý hráč volejbalu a prezident Jihočeské ligy mariáše.

Další obecné informace si můžete dohledat například na Wikipedii, proto není nutné je opakovat i v tomto článku.

Poznejte jeho osobnost

Líbivá slova o sobě píší všichni politici a mají je v programu všechny politické strany. Považujeme proto za mnohem důležitější to, jakou skutečnou osobnost má ten který politik. Je čestný? Jak vystupuje? Jaké má skutečné znalosti? Jaké emoce ve vás setkání s ním vyvolá?

Právě emoce jsou velmi důležité a pomáhají nám při prvním setkání s jinou osobou vycítit, zda je potřeba mít se na pozoru. V online prostředí internetu dokáže nejvíce emocí ukázat video. Rozhodli jsme se tedy Libora Vondráčka představit pomocí čtyř videí, ve kterých otevřeně hovoří o široké škále společenských a politických otázek.

Videa jsme převzali v YouTube kanálu Svobodných. Myslíme si, že právě z těchto videí můžete nejlépe poznat skutečnou osobnost Libora Vondráčka a jeho názory.

Libor Vondráček o pandemickém zákoně a úskalí doby covidové

Upřímná zpověď předsedy Svobodných Libora Vondráčka o pandemickém zákonu, jeho změnách, dobrovolném očkování i covidpasu.

Libor Vondráček o současném stavu nejen z pohledu právníka

Upřímná zpověď předsedy Svobodných Libora Vondráčka o současném stavu z pohledu právníka, který se zaměřuje na ústavní právo a ústavou chráněná lidská práva.

Libor Vondráček o Evropské Unii, výhodách i nevýhodách členství

Upřímná zpověď předsedy Svobodných Libora Vondráčka o Evropské unii. Detailnější povídání o výhodách i nevýhodách našeho členství a alternativách k ní.

Libor Vondráček o svobodě slova i cancel culture

Upřímná zpověď předsedy Svobodných Libora Vondráčka tentokrát zejména o svobodě slova.

Volby 2021

V letošních podzimních volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky kandiduje Libor Vondráček na společné kandidátce volebního uskupení Trikolora Svobodní Soukromníci.

Nezapomeňte sdílet