fakta24

Video

Karel Drbal, který je nezpochybnitelným odborníkem v oblasti imunologie, se jako host v pořadu České televize vyjádřil k aktuální situaci s Covid-19.

Odstraněné video

Toto video jsme původně poskytli na našem YouTube kanálu. Česká televize ovšem požádala o jeho odstranění z důvodu porušení autorských práv a společnost YouTube této žádosti vyhověla. O odstranění videa jsme byli informováni e-mailem (screen níže).

Čeká televize je veřejnoprávním médiem. Je placena z daní občanů České republiky. Jsme přesvědčeni, že zvláště u zpravodajství, které Česká televize produkuje, nemá právo omezovat šíření a kopírování takového obsahu. Zpravodajství české televize je vyprodukováno za peníze daňových poplatníků a mělo by náležet všem občanům České republiky k volnému užití.

Omlouváme se za komplikace s odstraněným videem, které mělo již statisíce zhlédnutí. Opět se potvrdilo, že se na platformy Facebook a YouTube nelze spoléhat z hlediska uchování publikovaného obsahu v čase. Proto je zde náš web, aby informace publikované v digitálním prostoru měly své stabilní místo, odkud je možné je pak následně sdílet.

Nezapomeňte sdílet