fakta24

Dolar každý den

Hned na začátek raději napíšu, že tohle není vtip. Jo, fakt zde popíšu způsob, jak můžete každý den dostat jeden dolar. Ale klidně i víc. Je to jednoduchý a zvládne to téměř každý.

Jak to funguje?

Na světě je spousta kryptoměn. Většina lidí slyšena někdy o Bitcoinu, ale je jich mnohem víc. Stovky a tisíce. No a protože každý by chtěl založit nějakou kryptoměnu, která bude tak známá a tak úspěšná, jako je právě Bitcoin, tak zkouší různé reklamní akce, jak nalákat lidi.

A to je právě případ Hi Dollars. Prostě někdo si vymyslel další kryptoměnu a teď láká lidi, aby ji používali. A protože nejlepší je lákat na peníze, tak lidem, kteří se zaregistrují, dává jako odměnu každý den jeden dolar.

Popisuju to hodně zjednodušeně. Ale víte co? Ono to je takhle jednoduché. Není potřeba v tom hledat raketovou vědu. Teď bude prostě nějaký čas fungovat jejich „náborová promo akce“. Možná to skončí za rok. Možná to skončí za měsíc. Každopádně teď to funguje a dá se velmi snadno každý den získat nějaké dolary.

Registrace

Kdo umíte anglicky, tak se můžete rovnou zaregistrovat. Kdo neumíte, tak si k tomu vemte nějaký slovník 😀

Doporučuju používat Telegram. Kdo Telegram nemáte a neznáte, mrkněte třeba na tenhle článek. Je v něm nejen popis Telegramu, ale je tam i odkaz na češtinu do Telegramu (ten ji v sobě v základu nemá).

Kliknete tedy na to tlačítko Registrace a pak dole na stránce, která se vám otevře, kliknete na Telegram.

Otevře se Telegram, připojíte se v něm k Hi Dollar kanálu a pokecáte si s robotem. Kliknete na volbu jazyka (asi angličtina, čeština tam není), dáte sdílet svoje telefonní číslo (to je důležitý, protože pomocí svého telefonního čísla se do toho pak budete přihlašovat a vybírat si prachy) a zvolíte si nějakou svou přezdívku. Já dal prostě „jirkal“, měl jsem málo fantazie 😀 Vy si dejte něco jiného 😉

Aplikace

Celé se to dá klikat v Telegramu, ale je dobré a pohodlné si nainstalovat i aplikaci. Tak to udělejte. Jo abych nezapomněl, funguje to i na WhatsAppu, ale tuhle zrádcovskou aplikaci nepodporuju, tak doporučuju použít ten Telegram.

Jak vydělávat?

A teď to nejdůležitější. Jak vydělávat na Hi Dollars?

1) Už jen tím, že se zaregistrujete, dostanete jeden dolar.

2) Můžete pozvat další lidi. Nevypadá to náhodou jako nějaké letadlo? No jasně, je to letadlo! A proč ne, když za to dávají peníze. Já neříkám, že to bude fungovat věčně. Ale teď to funguje, tak si pospěšte, ať jste mezi těmi, kdo vydělají 😉

Sdílejte lidem svůj zvací link. Můj je https://hi.com/jirkal podle zvolené přezdívky. Ten váš bude https://hi.com/vaše_přezdívka

Za registraci nových lidí budete dostávat každý den peníze, pokud ti lidé budou odpovídat na otázky.

3) Otázky. Každý den si otevřete Telegram a kliknete na Claim Daily Reward. Jako odpověď dostanete nějakou otázku a k ní odpovědi. Kliknete na nějakou odpověď. Za odpověď dostanete jeden Hi Dolar. Pak si otevřete aplikaci a nahoře kliknete na dáreček. Tím si svou odměnu vyberete. Když je symbol dárečku šedivý, tak jste si ten den už svou odměnu vybrali.

A to je celé. Jako fakt? Fakt! Za tohle klikání každý den na odpovědi k poslaným otázkám vám bude na váš účet připisován dolar. A další dolary budou připisovány za odpovědi lidí, který jste pozvali.

Budoucnost projektu

I když to celé vypadá jako nějaká online klikačka, ve skutečnosti se nejspíš jedná o rozjezd skutečně seriózního projektu s velkým finančním zázemím. Do budoucna plánují poskytovat bankovní služby atd. Já rozhodně plánuji využívat jejich služby dlouhodobě. Vždy se hodí mít nějaký „bankovní“ účet v zahraničí, kde na něj nevidí naše vláda a případně ani exekutoři 😉

Přeji všem mnoho dolarů! A nezapomeňte se zaregistrovat ještě dnes.

Jan Jirkal

Nezapomeňte sdílet