fakta24

Už jsem nic moc psát nechtěl, neb vím už nějakou tu dobu, co bude v budoucnu a opravdu není jednoduché se o to podělit s ostatními… Nedávno jsem provedl výzkum těch, kteří jsou neočkovaní a také výpočet těch, kteří budou za 40 let obývat ČR… Tedy pokud to ještě Česká zem bude…

Vzhledem k masivnímu očkování a vzhledem k destruktivní politice českých šmejdů, jež zaprodali české životy stejně jako za druhé světové války nacistům, které nechali zemřít v koncentračních táborech, zbudou v České zemi pouhá 2 % Čechů. Většina jich zemře na očkování a ten zbytek na jodové extáze proti vymyšlené radioaktivitě.

Vemte si třeba masové odvykání kouření tabáku. Tohle je něco extra.

Něco extra tak velikého, jež v podání šmejdů chce zabránit úmrtí několika set milionů obyvatel, ale není to spíše jenom jako? Je známo, že v zemích s nejvíce kuřáky, jako je Japonsko a Austrálie, je nejméně rakovin plic a naopak v zemích s nejméně kuřáky, je rakovina plic na nejvyšším stupni úmrtí? Od dob výbuchů jaderných bomb je v atmosféře obrovské množství radioaktivity, které bude v atmosféře ještě dalších 49 000 let minimálně.

Lidé, kteří kouří, trénují své plíce odolávat radioaktivním sračkám a jejich imunita tak i povyšuje nad imunitou těch, kteří se snaží žít zdravě. A v tom je ten vtip. Nikoli zdravě kvůli sobě, ale zdravě kvůli mediálním sračkám, které jim ti mediální štváči cpou ze všech stran (pro jejich dobro)…

Jsou to stejní zmrdi, kteří jim cpou pohádky o covid19 a nějakých jejich mutacích. Tihle zmrdi jsou na nejvyšších postech politiky, policie i IZS (Integrovaného záchranného systému), který vůbec nic nechrání, maximálně jen naše EGA, touhy politiků a stejné touhy vládců USA.

A to o těch amerických ZMRDECH myslím zcela vážně. Odpradávna nás tihle šmejdi bombardovali a bombardují filmy, které mají za úkol hrát na naše city, mají nás vést k dokonalosti snění amerických snů. K dokonalosti naší bezpečnosti a podobných nadmíru bezpečných a egoisticých sraček, neboli pouze a jen nás odvádět od naší pozornosti.

Jestli to někdo tuší, ví nebo si jen myslí. Tak vám můžu potvrdit, že jsme již teď diváky i účastníky 3. světové války v přímém přenose…

Toto bylo úkolem našich minulých vlád od konce světové války minulé. Ti po válce předchozí to měli daleko jednodušší, než ti kteří musí čelit hrozbám o své životy teď. Tyhle loutky, které se naivně usmívají, zemřou v brzké době jako první. Jsou to jen podstrčené kusy masa, vhodné max. tak do Kafilerie. Nic víc, nic méně.

Jeden nejmenovaný premiér ČR, byť to není jen jeden, domluvil s jednou pronacistickou zemí a jejich dodavateli zbraní, že se v případě války postará o nacisty a jejich rodiny tím, že jim nabídne dávky, ubytování a fajn život v evropských zemích, které mají společnou pouze a jen americkou nadvládu. Americké dotace, politiky a americké sny…

Pardon, nechal jsem se trochu unést.

Abych se mohl vrátit zpět k populaci české země, tak tu budeme opravdu jen menšina v podobě 2 %. Asi stejná menšina jako ve všech evropských zemích i těch neevrpoských, kde se podařilo naočkovat minimálně 86 % jejich obyvatel.

Nu vysvětlování toho, onoho i něčeho dalšího by bylo na knihu delší, než je příběh hochů od Bobří řeky. Básník chtěl jen říci, i když k básníkovi mám dost daleko, že není svět takový, jak se zdá být. A nelze věřit něčemu, co má dovoleno psát v době, kdy je psaná pravda zakázaná a lidem cpána jen pravdivá cenzura od pravdivých amerických zpravodajců.

Jsme ve válce, jako jsme byli ve válce minulé. Je trochu jiná, ale přesto všechno pořád stejná. Je to válka těch hodných Američanů, kteří jen chtějí celou zemi, všechny její nerosty, pitnou vodu a lidské otroky, mít pouze a jen pro sebe a s těmi ostatními naložit stejně jako s indiány a černochy v severní Americe.

Chtějí si nás podmanit za cenu pár milionů lidských životů pro potřeby své jako vždycky.

Děkuji za pozornost…

Jan Mikeš

Nezapomeňte sdílet